امروز و ساعت دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ | کد خبر : 6380 | نویسنده : خبرنگار
 • تعداد نظرات : ۵ نظر
 • دیدگاه مردم

 • دسته بندی مطلب : اخبار | تعداد بازدیدها : نفر
 • پنجره ای رو به جامعه (ارتباط مردمی)

   

  شما می توانید تمامی نظرات، دیدگاه ها و مشکلات خود را در این برگه از نوید صبح به اشتراک گذاشته و منتقل نمایید؛

   

  محمدرضا شهریاری: (۳ آبان ۱۳۹۲)

  با سلام،بعد از ۴ سال به امید رسیدگی به شکایاتم می باشم، و از دولت تدبیر و امید می خواهم به شکایتم از اداره آموزش و پرورش ناحیه۱شهرری مبنی بر جابجایی حقیر از مدیریت کانون امام خمینی بدلایل سلیقه ای رسیدگی نمایند……

  خواهش میکنم هرشکلی که صلاح میدانید شکایت مرا منعکس کنید بلکه صدای ما را هم در این دولت بشنوند و رسیدگی کنند (۳ آبان ۱۳۹۲)

   

   

  پروانه: (۲۴ آبان ۱۳۹۲)

  با سلام پیشنهاد میکنم گزارشی از وضعیت  معاونت اجتماعی شهرداری منطقه بیست تهیه کنید…اصلاً با سازمان های مردم نهاد و فعالان اجتماعی،فرهنگی منطقه همکاری نمی کنند و رابطه  سلیقه سالاری در واگذاری امکانات و حمایت ها نقش اساسی ایفا می کند (۲۴ آبان ۱۳۹۲)

   

   

  رحیم: (۳۰دی ۱۳۹۲)

  از  شهرستان مرزی تایباد واقع در استان خراسان رضوی می باشم ، متاسفانه با وجود موقعیت مهم و حساس این شهرستان و وجود یکی از  پر درآمدترین گمرکهای کشور عزیزمان ایران، یعنی گمرک دوغارون و با وجود برسرکار آمدن دولت تدبیر و امید که بارقه های امید به زندگی را باردیگر در رگ های حیات مردم این کشور جاری ساخته است، اما هنوز بسیاری از ادارات و نهادهای این شهرستان از مدیران بقول معروف احمدی نژادی هستند که گویا قصد ندارند خود را با  با سیاست های این دولت هماهنگ نمایند و این امر مشکلات فراوانی برای بسیاری از مردمان این منطقه به همراه داشته است که امید هر چه سریعتر مرتفع گردد. با سپاس (۳۰ دی  ۱۳۹۲)

   

  احمد

  من نزدیک سه ساله برای مسکن مهر پردیس پول ریخته ام ولی حتی با من قراداد هم بسته نشده و پول مان هم کامل ریخته ایم و هر روز خبر از گرانی مسکن مهر می دهند. پس چرا دولت این پروژه را تمام نمی کنه و واحدهای ما را تحویل نمی دهد؟

   

  سعادتی

  چرا شهرداری تهران در ورودی بیشتر پارک ها ساختمان هایی را ساخته که نمای زیبای پارک را از بین برده است؟ چرا ساختمان ها را در جاهای دیگر نمی سازد؟

   

  سامان

  از وزیر محترم ارتباطات می خواهیم که جلوی “دزدی اینترنتی” شرکتهای فروشنده پهنای باند اینترنت را در کشور بگیرد. اخیرا برخی از شرکتهای معروف از ما پول اینترنت سرعت بالا را می گیرند ولی اینترنت کم سرعت در اختیار ما قرار می دهند و اعتراض ما اثری ندارد و کسی هم رسیدگی نمی نماید و در پاسخ می گویند که از این راه هزینه سیم کارت هایشان را تامین می کنند. امید ما به تدبیر شماست، لطفا رسیدگی نمایید.

   

   

   

  نظرات کاربران در مورد "دیدگاه مردم"
  ۵ نظر برای “دیدگاه مردم”
  1. با سلام،بعد از ۴ سال به امید رسیدگی به شکایاتم می باشم، و از دولت تدبیر و امید می خواهم به شکایتم از اداره آموزش و پرورش ناحیه۱شهرری مبنی بر جابجایی حقیر از مدیریت کانون امام خمینی بدلایل سلیقه ای رسیدگی نمایند…………..
   چرا نمایندگان معزز مجلس کم لطفی نمودند و نگذاشتند دکتر نجفی که مقبول فرهنگیان بود و مدیر توانمند و شجاع و با تدبیری بود رأی بیاورد؟!خواهش میکنم هرشکلی که صلاح میدانید شکایت مرا منعکس کنید بلکه صدای ما را هم در این دولت بشنوند و رسیدگی کنند

  2. پروانه گفت:

   با سلام پیشنهاد میکنم گزارشی از وضعیت معاونت اجتماعی شهرداری منطقه بیست تهیه کنید…اصلاً با سازمان های مردم نهاد و فعالان اجتماعی،فرهنگی منطقه همکاری نمی کنند و رابطه سلیقه سالاری در واگذاری امکانات و حمایت ها نقش اساسی ایفا می کند

  3. رحیم گفت:

   از شهرستان مرزی تایباد واقع در استان خراسان رضوی می باشم ، متاسفانه با وجود موقعیت مهم و حساس این شهرستان و وجود یکی از پر درآمدترین گمرکهای کشور عزیزمان ایران، یعنی گمرک دوغارون و با وجود برسرکار آمدن دولت تدبیر و امید که بارقه های امید به زندگی را باردیگر در رگ های حیات مردم این کشور جاری ساخته است، اما هنوز بسیاری از ادارات و نهادهای این شهرستان از مدیران بقول معروف احمدی نژادی هستند که گویا قصد ندارند خود را با با سیاست های این دولت هماهنگ نمایند و این امر مشکلات فراوانی برای بیاری از مردمان این منطقه به همراه داشته است که امید هر چه سریعتر مرتفع گردد.
   با سپاس

  4. نفیسه گفت:

   سرعت اینترنت هر روز بدتر میشه
   هر روز بدتر از دیروز

  5. نادر گفت:

   امسال برخلاف رکود اقتصادی، دولت مالیات ها را خیلی بیشتر کرده


 • طراحی سایت

  طراحی سایت های خبری و حرفه ای


  parswp.ir