امروز و ساعت دقیقه می باشد.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر : 22636 | نویسنده : خبرنگار
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • عملکرد دفتر امور زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی/ بخش ۱۴ (برگزاری کارگاه تاب آوری اجتماعی در مجمع مشورتی بانوان استان)

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • عملکرد دفتر امور زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی/ بخش ۱۴ (برگزاری کارگاه تاب آوری اجتماعی در مجمع مشورتی بانوان استان)

  معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده  با همکاری نوید صبح این امکان را برای شما فراهم آورده است تا با عملکرد دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی بیشتر آشنا شوید؛

  کارشناس ارشد خانواده و  تاب آوری: ناکامی لازمه رشد است.
  استاد هنربخش روز سه شنبه در کارگاه تاب آوری اجتماعی در ارتقای سبک زندگی که در محل سالن اجتماعات خراسان رضوی و به ابتکار دفتر زنان وخانواده و مجمع مشورتی زنان استان برگزار شد، افزود: تاب آوری اجتماعی می تواند به زندگی سالم اجتماعی منجر شود.
  وی خطاب به اعضای مجمع مشورتی زنان خراسان رضوی تاکید کرد: بانوان ما که نقش مادری را در خانواده به عهده دارند به هیچ وجه نباید تلاش کنند که همواره فرزند خود را از تجربه ناکامی محروم کنند.
  هنربخش تصریح کرد: درد و رنج بشر از زمانی شروع شد که بحث مدنیت و شهروندی مطرح شد.
  قاعدتا انسان ها باید محدودیت های واقع بینانه را بپذیرند. باتوجه به این که بشر همواره به دنبال مدرنیته بوده است که طبیعتا این مدرنیته محدودیت هایی را به بشر وارد کرده است.
  وی اضافه کرد: انسان در مواجهه با دردها باید جنس آن را تشخیص دهد.
  دردی یا از جنس رشد است و یا آسیب. دردی که از جنس رشد باشد یک نعمت است.
  《مرد را اگر دردی باشد خوش است، ور نه بی دردی علاجش آتش است》ما به دردی که حاصل از ناکامی در راه رسیدن به هدف است احتیاج داریم تا قوی تر شویم و رشد کنیم.
  به همین دلیل است که مادران ما نباید تلاش کنند که همواره درد را از فرزند خود دور کنند. در عوض باید تاب آوری کودک را بالا برده و مدیریت رفتار در شرایط سخت را بیاموزند و به فرزندان منتقل کنند

  برگزاری کارگاه توان افزایی و تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده در مجمع مشورتی بانوان استان خراسان رضوی

  برگزاری کارگاه توان افزایی و تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده در مجمع مشورتی بانوان استان خراسان رضوی

  نظرات کاربران در مورد "عملکرد دفتر امور زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی/ بخش ۱۴ (برگزاری کارگاه تاب آوری اجتماعی در مجمع مشورتی بانوان استان)"
 • طراحی سایت

  طراحی سایت های خبری و حرفه ای


  parswp.ir